Naše firma se zabývá prodejem disků , alu.kol , pneumatik a jejich montáží, a to od dětských kočárků přez jízdní kola , motorek , osobních automobilů , nákladních automobilu , traktorových a zemědělských kol až po těžké industirální pneumatiky.Provádíme opravy pneumatik vařením průrazu za pomocí Thermopresu,dále pak i uskladnění pneumatik a kol našich zákazníku.

Zajišťujeme prodej náhradních dílů na osobní , dodávkové a nákladní automobily a přívěsné vozíky.

Dále se zabýváme drobnými opravami automobilů,a to osobních , dodávkových i nákladních.Provádíme pravidelné servisní udržby , opravy brzd , podvozků , výfuků a elektroinstalace . Servis a opravy přívěsných vozíků.

Provádíme čištění interiérů motorových vozidel za pomocí mokrého tepu a osvědčené kvalitní chemie.

Zabýváme se servisem klimatizačních systémů u osobních a nákladních automobilů,traktorů a zemědělskych strojů,provádíme čištění  a mikrobiologickou dezinfekci klimatizačních systémů za pomoci OZON MAKERU což je zařízení které vyrábí ozón O3,který díky svým unikátním vlastnostem odstraňuje veškeré nečistoty,bakterie,viry,spory,plísně,jiné organismy a něžádoucí pachy.

Vždy je kladen zvýšený důraz na předepsané pracovní postupy,odborné zpracování a provedení servisních úkonů , kvalitu práce a spokojenost zákazníků.